KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8748364
nr 874 8364
Etsning
David Ljungdahl (1870-1940), Drottningholm, signerad. , motivet: 28x20
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2014
kl 19:35:24
7/2 16:18:28